.

.

Profesyonel Yasam Alanları Tasarlar

K2 Mimarlık 2003 yılından beri; tasarım, mimarlık ve iç mimarlık hizmetlerinin kapsamlı bir şeklide ele alınıp uygun çözümlerin üretildiği bir mimarlık atölyesidir.

K2 Mimarlık, tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiği tüm projeleri, müşterisinin istek ve ihtiyaçlarını yansıtan, doğru ve özgün tasarım ve malzeme seçimleri ile hayata geçirmektedir.

Hedefi; çalıştığı tüm projelerde bilgi ve deneyimlerini en doğru şekilde yansıtabildiği fonksiyonel, estetik, çağdaş ve özgün tasarımlar yaratmak olan K2 Mimarlık, ağırlıklı olarak konut, ofis, eski eser rölöve, restitüsyon ve restorasyon projelerine imza atmaktadır.

MİMARLARIMIZ


Ebru Şevketbeyoğlu

1974 yılında Denizli'de doğdu. Orta ve lise öğrenimini İzmir Amerikan Kız Koleji'nde tamamladıktan sonra 1997 'de Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. Pidar A.Ş.'de çalışırken bir yandan Yıldız Teknik Üniversitesinde Bina Bilgisi Ana Bilim dalında yüksek lisansını tamamladı. 2000-2003 yılları arasında Pema Mimarlık'ta çalıştı. 2003 yılından sonra İmar mühendislik Ltd. Şti. 'de serbest çalışma hayatına başladı. 2007 yılından bu yana kurucusu olduğu K2 Mimarlık’ın bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Ebru Kayalı

1975 yılında Artvin'de doğdu. Orta öğrenimini Tarsus Amerikan Koleji'nde, lise öğrenimini ise Nişantaşı Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra, 1998 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bina Bilgisi Ana Bilim dalında tamamladı. 1999-2007 yılları arasında Acarlar Şirketler Topluluğu'nda proje mimarı olarak çok çeşitli projelerde görev aldı. Daha sonra ise sırasıyla Form Yapı ve Studio Architects & Interior Designers'da mesleki kariyerine devam etti. 2009 yılında K2 Mimarlık'ın ortaklarından biri oldu ve mesleki çalışmalarına K2 Mimarlık firması bünyesinde devam etmektedir